Reference

Datum: 16.11.2017

Vložil: Žaneta

Titulek: Cvičení pro těhotné, laktační poradkyně, kurz baby masáží, cvičení kojenců a cvičení batolat

K Viki jsem začala chodit cvičit jako těhotná ve 20tt po telefonické konzultaci s ní, mám velké problémy s páteří (Bechtěrevova nemoc) a už po telefonu byla velice příjemná a dobře na mě zapůsobila. Věděla hned o co se jedná. Začala jsem s cvičením v době, kdy jsem na tom se zády kvůli těhotenskému bříšku nebyla vůbec dobře, Viki mi radila, jak některé cviky upravit, které vynechat... každým týdnem to bylo lepší a lepší, až jsem cvičila vše a cítila se naprosto skvěle. Cvičila jsem až do 37tt a zcela bez potíží! Cvičení bylo skvělé, střídaly se různé druhy cvičení, takže to nebylo pořád dokola to samé a hlavně mělo to rozhodně efekt. Když se mi narodil syn, chodili jsme od 3 měsíců do cvičení s miminky. Moc jsme si cvičení užili, vždy byla na cvičení příjemná atmosféra, moje mimčo věčně uplakané, bylo na cvíču nejspokojenější, spoustu krásných básniček a písniček, ke každé pohybová aktivita. Pozorovala jsem s radostí, jak syn po každém cvičeni udělal nějaký pokrok, ať už ve fyzickém rozvoji nebo v tom sociálním. Viki to s dětma parádně umí, má přirozeně pěkné chování k dětem a ty to vycítí. Dělá svou práci srdcem a je to znát. Viki mi velice pomohla i co se týká problémů při kojení, díky ní jsem to nevzdala a nakonec kojila až do 7mi měsíců. Z jejích rad čerpám i dnes při druhém dítku. Bohužel jsme se odstěhovali a k Viki nemůžu chodit s druhým synem, navíc mám nyní srovnání s jiným cvičením a nedá se to porovnat! Viki je skvělá odbornice, své práci rozumí, snaží se pomoct, poradit. Na její hodiny cvičení jsme se vždy těšili. Porod jsem měla naprosto bezproblémový a rychlý, což přikládám i cvičení a můj nyní 4 letý syn je motoricky velmi obratný, komunikativní, zvyklý na společnost. Viki opravdu doporučuji nejen po odborné stránce, ale taky po lidské stránce.





Zpět na diskuzi

Kontakt

Aktivní mateřství

+420774300773