Reference

Datum: 23.10.2014

Vložil: Martina

Titulek: poděkování

Viki jsem potkala náhodou a nikdy této náhodě nebudu dost vděčná :o). Jsem velmi roztržitá a nerozhodná. Než se k něčemu odhodlám tak mi to všechno dlouho trvá. Velmi toho promarněného času lituji, protože než jsem kontaktovala Viky, trápila jsem se se vším zbytečně sama.
Jako prvorodičku mě v těhotenství mnoho věcí překvapilo, nevěděla jsem co se děje anebo s tím mám dělat. Viki mi vždy poradila, vysvětlila a podpořila mě.
Naše malá princezna je velmi plačtivé dítě, nesnese kočárek, postýlku, vlastně nic a pořád jen pláče. Šestinedělí pro mě tak bylo peklo na zemi. Díky radám a pomoci Viki jsem se nezbláznila. Vždy se mi snažila pomoci najít řešení v, pro mě, nepřekonatelné záležitosti. Například kojení mi nešlo už od porodnice, tam ale nebyly sestry vůbec příjemné a tak jsem se jim o pomoc říci bála. S Viki to bylo jiné. Přivítala mě milým úsměvem, podpořila i přítele, který byl na konzultaci se mnou, a náhle jsem se vůbec nebála na cokoli zeptat. Ukázala mi správnou techniku kojení, více poloh a odpovídala na všechny moje otázky v péči o miminko. A že jich rozhodně nebylo málo. Soužití mojí nově vzniklé rodiny se náhle rapidně zlepšilo. Viki totiž nejen zlepšila moje kojení ale i uklidnila psychický stav, podpořila, vysvětlila změny, co se dějí, budou dít anebo mohou nastat. Nepřipadala jsem si tak ztracená. Klidnější maminka = klidnější miminko. Informace Viki předává jako profesionál, ale i jako žena, maminka a člověk se srdcem na správném místě.
Malé jsou skoro tři měsíce a služby Viki využíváme i nadále. Zpětně mě mrzí, že jsem nevyužila jí vedenou předporodní přípravu, kterou mi nabízela. Nyní se chystáme na masáže miminek, které jak doufáme, ještě více pomůžou naší Dominičce zlepšit adaptaci na tento svět a na své rodiče a nám rodičům na náš poklad. Každopádně to budou příjemně strávené chvíle s mojí rodinou.

Za mě mohu dulu, fyzioterapeutku, ženu, matku, laktační poradkyni, lektorku, člověka… apod. všem ze srdce doporučit
Viki ještě jednou za všechno moc děkuju a…děkuju
S pozdravem a přáním pěkného dne
Martina Veselá, Roman a Dominička :o)





Zpět na diskuzi

Kontakt

Aktivní mateřství

+420774300773